• DOLAR
  12,4269
  %0,47
 • EURO
  14,0288
  %0,14
 • ALTIN
  716,84
  %0,55
 • BIST
  1.776
  %-2,35
Erkeklerin Sevişirken Duymak İstediği Sözler Neler?

Erkeklerin Sevişirken Duymak İstediği Sözler Neler?

Erkeklerin yatakta sevişirken duymak istediği sözler kadınlar kulübü ve ekşi gibi platformlarda da merak edilen konulardan biridir. Aşkın ve hazzın doruğa ulaşması için söylenecek bu kışkırtıcı sözleri kulağa fısıldamanız, erkeği çıldırtmak için yeterli olacaktır.

Cinsel ilişkide hoşuna giden sözler ile onu çıldırtmak ve yatakta en iyi noktaya ulaştırmak sizin elinizde… Ona romantik sözler söyleyebileceğiniz gibi özgüveninin tamamlanması için etkileyici ve kışkırtıcı ifadeler kullanabilirsiniz.

Erkeklerin Sevişirken Duymak İstediği Sözler ile Heyecan Sizinle Olsun

Kadın veya erkek her insan hoşuna giden şeyleri duymak ve birazda pohpohlanmak ister. Erkeklerin yatakta hoşuna gidebilecek sözler, kışkırtıcı özellikte olmalı ve o ana iyi şekilde heyecan katmalıdır. Aşağıda sevişme sırasında erkeklere söyleyebileceğiniz ve onların fazlasıyla hoşuna giden söz ve davranışların neler olduğuna göz atabilirsiniz.

Bu sözlerin hepsi aynı erkeği baştan çıkarmak için yeteri kadar etki etmeyebilir. Bu nedenle bunlar arasında eşinizle olan cinsel yaşantınız ve ilişkinizin geneline uygun olanları söylemeniz sizin seçiminiz olmalıdır.

Sen Olmazsan Olmaz Bir Erkeksin

Sevişirken onu baştan çıkarmak için ona özgüven vermeye odaklanmalısın. Bunun için ilk olarak onun olmazsa olmazlarınız arasında olduğunu ilişki sırasında söyleyin. Bu iltifat onu fazlasıyla memnun edecek ve özgüveninin artmasını sağlayacaktır.

Tüm erkekler bir kadın tarafından övülmeyi ister. Özellikle yatakta bunun kulağına fısıldanan bir aşk cümlesi olması, özgüvenle birlikte daha iyi bir performans göstermesine yardımcı olur. Cinsel ilişkide erkeğin en çok hoşuna giden sözler romantik klişelerin biraz daha dışında, ona özgüven aşılayacak sözlerdir.

Kollarında Huzur Buluyorum

Erkek kendini her zaman için kadının sığınacağı bir liman olarak görür. Bu yüzden kadının o limanı olduğunu belirtmesi, bir erkek için yatakta söylenebilecek en romantik sözler arasındadır. Onun kollarında huzur bulduğunuzu söylemeniz, kendini daha iyi hissetmesine yardımcı olabilir. Bu da şüphesiz ki ondan beklediğinizden daha fazlasını almanıza yardımcı olur.

Şu Anda Bakışların Bile Beni Çıldırtmak İçin Bir Sebep

Hem romantik hem de kışkırtıcı bir sözdür. Onun bakışlarından ilişki sırasında daha fazla etkilendiğinizi hatta tahrik edici bulup onun için çıldırdığınızı söylemeniz, hazzın zirvesine çıkmak için bir başlangıç noktası olabilir.

Çıplakken Daha Çekicisin

Erkeğinizi daha fazla kamçılamak için onun çıplaklığına atıfta bulunabilirsiniz.  Bunu yaparak onun daha fazla etkilenmesine yardımcı olabilir ve daha iyi bir beraberlik yaşayabilirsiniz.

Beni Fazlasıyla Çıldırtıyorsun

Her fırsatta onun için çıldırdığını kulağına fısıldayın.  Erkeklerin sevişirken hoşuna giden duymak istediği sözler arasında onun için çıldırdığınızı fısıldamak ilk sıralarda yer alır. Yatakta sevişirken erkeği gaza getiren bu sözler, ilişkinin muhteşem bir performans ile devam etmesini sağlar.

Her Defasında Çok Daha İyisin

Ona her seferinde daha iyi olduğunu ve her zaman heyecanlı bir ilişki yaşadığınızı söyleyerek, daha fazla heyecan yaşayabilirsiniz. Daima iyi ve güçlü olduğunu ifade eden sözler, erkekleri eriten sözler arasındadır. Mutlaka özgüven artırımı yaparak sevişme esnasında en etkileyici ve güzel sözleri ifade etmeye özen gösterin.

Hiç Durmanı İstemiyorum Devam Et!

Ondan hiç durmadan devam etmesini istemek, sevişirken onu gaza getiren duymak istediği sözler arasında oldukça etkileyicidir. Kendinin harika olduğunu hissettireceğiniz bu söz, erkeğin ilişki yaşadığı kadından beklentileri arasındadır. Onu biraz pohpohlamak ve gaza getiren ifadeler kullanmak, son derece verimli bir ilişki yaşamanıza yardımcı olur.

En Zevkli Dakikalarımı Yaşatıyorsun

Onunla zevk dolu dakikalar yaşadığınızı ve başka hiçbir şeyin size bu kadar güzel gelmediğini belirtin. Burada başka erkeklerden bahsetmiyoruz. Bir kadın eğlenmekten, alışveriş yapmaktan veya farklı maddi ve manevi şeylerden hoşlanabilir.

Ancak yaşadığınız anın bunlara benzer her şeyden daha zevkli olduğunu ve bunu eşinizin sağladığını söylemeniz gerekir. Erkekleri uçuran sözler arasında birçok seçenek bulunuyor. Önemli olan bunlar arasında ilişkinize ters düşmeyecek veya abes gelmeyecek seçenekleri kullanmanızdır.

Sevişirken Gözlerine Bakmanın Hazzını Anlatamam!

Bu sözü özellikle göz göze geldiğinizde tüm albenisi ile fısıldamak, erkeğin tek kelimeyle erimesine neden olacaktır. Yatakta kurulan göz teması kadar bu temasa atıfta bulunmakta önemlidir.

Onun gözlerinin gözlerine değmesinin bile verdiği hazzın büyük olduğunu söyleyin. Her defasında cinsel sevişme sözleri söylemeniz gerekmiyor. Erkekleri eriten ve onların duymak istediği sözler, sadece sevişirken söylenen sözlerden ibaret değildir. Evet, erkeğini romantik bulmayabilirsin. Ancak her erkek sevişme esnasında hiç olmadığı kadar romantiktir. Bu yüzden onun için etkileyici romantik sözler kullanmanda hiçbir sakınca bulunmuyor.

Onunla göz teması kurduğunuzda ne kadar etkilendiğinizi söyleyin. Erkekler yapıları gereği övülmekten hoşlanırlar. Sevişirken özgüven sahibi olmak erkekler için oldukça önemlidir. Ancak bazıları çeşitli nedenlerle kısa süreliğine bir özgüven kaybı yaşayabilirler. Özellikle yatakta yaşanan bu kayıp, ilişkinizin performansını olumsuz etkileyecektir.

Yoksa Bu Kadar mısın?

Birazda onu kamçılayan gaza getiren ifadeler kullanmalısın. Rencide etmeden ve kesinlikle yetersiz olduğunu ima etmeden daha fazlasını istediğini belirtmen, açık şekilde söylemeseler de erkeklerin sevişirken duymak istediği ve hoşlanabileceği sözler arasındadır.

Söyleyeceğin sözün tetikleyici etkileri olduğuna dikkat etmek, onu daha fazlasını yapmak için zorlayacaktır ve bu size eşsiz bir zevk verecektir.

Her Zaman Harikasın!

Onun daima harika olduğunu ve güzel seviştiğini ifade etmen, olası hayal kırıklıkları yaşamasını ve yaşatmasını engeller. Kadınlar ile erkeklerin cinsel dürtüleri ve fiziki yapıları tamamen farklıdır. Bu yüzden onun motivesinin düşmesi, bir anda o heyecanlı dakikaların kaybolup gitmesine neden olabilir. Bunun için onun performansını daima zinde tutmayı bilmen gerek.

Kollarında Eriyen Kraliçen Olmak İstiyorum

Bir yandan kendine atıfta bulunup bir yandan da onun yatakta kral olmasını hissettirmek için etkileyici bir sözdür. Erkeğin kendine olan özgüvenini artırırken, onun sana bakış açısını o esnada bambaşka bir yere çekebilirsin. Uzmanlar buna duraksama ve hızlanma keşismesi diyorlar. Duraksamanın ardından mükemmel bir hızlanma, bu tür sözler sonrasında başlayacaktır.

Doğru Yerdesin Erkeğim!

Ön sevişmenin ardından tam da o anda bu kelimeyi kulağına zevk dolu bir şekilde fısıldaman, onun çıldırması için fazlasıyla yeterlidir. Erkeklerin yatakta duymaktan hoşlandığı bu tür sözler, fazlasıyla işe yarar sonuçlar vermektedir. Tam birleşmenin sağlandığı o ilk saniyelerde bunu söyleyerek, karşılıklı zevki zirveye taşıyabilirsin.

Argo Kelimeler Tercih Edebilirsiniz

Bu her erkek için geçerli olmasa da birçok erkek sevişme esnasında argo cümleler duymaktan hoşlanır. Dışarıda koşulsuz karşılıklı saygıyı tavsiye edecek olsak bile sizin mahremiyetinizde biraz argoya kaçmakta fazla bir sakınca olmayacaktır.

Ancak bunu yaparken erkeğin tepkisini de dikkate almak gerekiyor. O yüzden bu anlamda eşinizi daha iyi tanımanız faydalı olacaktır.

Kucağındayken Söylenen Sözler Ayrı Etkiler

Onun kucağındayken bu sözleri gözlerine bakarak söylemeniz, onu eritmeye yetecektir. Göz teması ve bu temasın en heyecanlı yerinde yakın olması esnasında söyleyeceğiniz kelimeler, onu zevkten mahvedebilir.

Kulağına Aşk Cümleleri Fısıldayın

Erkekleri eriten sözler doğrudan söylenebileceği gibi, kulağına fısıldandığında daha etkili olacaktır. O anki duruma göre söylenecek cümleleri iyi şekilde belirlenirken, bir yandan da bu kelimeler farklı şekillerde söylenmelidir. Özellikle ilişkiye biraz daha romantik şekilde yön vermek için kulağına fısıldamanız iyi bir tercih olacaktır.

Erkekler İçin Yatakta Özgüven Önemlidir

Kadınlar ile erkeklerin cinsel dürtüleri, beklentileri ve cinsellikte fiziki yapılarının tamamen farklı olduğu bir gerçektir. Örneğin erkeğin ciddi manada cinsel isteksizlik duyması ile yaşanacak ereksiyon kaybı, o sevişmenin yaşanmasına tamamen engel olabilir. Kadınlarda ise durum daha farklı olup, cinsel isteksizlik sorunu olsa bile ereksiyon kaybının ilişkiye engel olmasına neden olacak bir uzuv yoktur.

Erkeğin isteksizliğe veya özgüven kaybına bağlı olarak organının sönük kalması ilişkinin yaşanmasına engel olabileceği için, onun özgüvenini tetiklemek gerekir. Bu yüzden erkeklerin sevişirken duymak istediği bu sözler mutlaka söylenmeli, ilişkinin en iyi şekilde yaşanması sağlanmalıdır.

Onu İstediğinizi Söylerken Farklı İfadeler  Kullanın

 

Sevişirken söylenen sözler klasik bir tarzda değil daha etkileyici şekilde söylenmelidir. Onu uçuran etkileyici sözler ne kadar iyi olursa olsun, doğru şekilde ifade etmek gerekir.

Aranızdaki mahremiyet duygusuyla doğru şekilde sevişirken erkekleri eriten sözler, bu sayede çok daha etkileyici olacaktır. Bunu onun kulağına fısıldayabilir veya kulak memesini ısırarak ifade edebilirsiniz. Bunu yapmak yatakta erkeğe söylenecek en çılgın sözleri bile çok daha etkileyici hale getirebilir.

Bu yazıya doğrudan aramalar geldiği gibi Kadınlar Kulübü, Onedio ve Ekşi gibi platform aramalarından da doğal ziyaretçiler gelmektedir. Ekşi, Onedio ve Kadınlar Kulübü kendi alanlarında gelişmiş platformlar olması nedeniyle, Google üzerinden yapılan aramalarda sıklıkla bu ifadeler kullanılabilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Sözler

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM