• DOLAR
  12,4269
  %0,47
 • EURO
  14,0288
  %0,14
 • ALTIN
  716,84
  %0,55
 • BIST
  1.776
  %-2,35
Huner kulakları tırmalamaya devam ediyor: “Hiç Kafanı Yorma”

Huner kulakları tırmalamaya devam ediyor: “Hiç Kafanı Yorma”

İstanbullu indie-pop ekibi Sepya ile tanıdığımız, şimdi kariyerine solo olarak devam eden huner, yerli R&B ve pop sahnesine hızlı bir giriş yaptığı iki single’ın ardından şimdi yepyeni parçası, Mert Demir prodüktörlüğündeki “Hiç Kafanı Yorma” ile tekrar müzikseverlerin huzurlarında!

Boğaziçili indie-pop grubu Sepya ile tanınan huner, grupla yollarının farklı yönlere çevrilmesiyle birlikte esas tutkusu olan R&B ve neo-soul janrlarında üretimlerini yayımlayacağı solo kariyerinin adımlarını attı.

Kerem Akdağ ve Harun İyicil’den oluşan acar prodüktör ikilisi Flytones’un prodüksiyonuna imza attığı, söz ve müziği ise huner’e ait olan ihanetler ile Haziran’da yerli R&B sahnesine hızlı bir giriş yapan müzisyen; Mert Demir prodüktörlüğünde ikinci single’ı Canımdan Oluyodum‘u Ağustos’ta bizlerle buluşturmuştu. Şimdi üçüncü single’ı “Hiç Kafanı Yorma” ile yaklaşan kışın üzerinize çökmeye hazırlanan karanlığını dağıtmaya talip.

Alternatif R&B sularında yüzen Hiç Kafanı Yorma

Hip-hop ve rap’in durdurulamayan yükselişiyle global müzik dünyasında da yıldızı iyice parlayan alternatif R&B sularında yüzen Hiç Kafanı Yorma, yerli sahnenin güçlü isimlerinden Mert Demir’in imza sound’uyla ve huner’in indie’den sonra yetkinliğini ispat ettiği R&B vokalleriyle dikkat çekiyor. Tıpkı bir önceki single’ları İhanetler ve Canımdan Oluyodum gibi dinlediğiniz an sizi yakalayan groove’ları ve anında hafızanızı ele geçiren, kulağınızda tekrar etmeye başlayan “ear-worm” altyapısıyla Hiç Kafanı Yorma, yaklaşan soğuk ve karanlık günlerin “blues”una kapılmamanız için elinden geleni yapmaya hazır.

Asla olmayan bir ilişkiye dair kapanış mektubu niteliğindeki parçayı ayrılık mesajı olarak okumak da, sıfır duygusal ilhamla toksik bağlarınızdan kopmaya dair bir çağrı olarak okumak da mümkün. huner’in yeni single’ı Hiç Kafanı Yorma bizleri duygusal ve fiziksel yüklerimizi bırakmaya çağırıyor.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Huner

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM