Yurtdışında çalışmak

Rüyada hastanede görmek

Rüyada Hastane Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada hastane görmek, rüya sahibinin iş değişikliği yapacağına işaret eder. Aynı zamanda bu rüya, rüya sahibinin kısa bir süre içinde yüksek mevkilere ulaşır. Farklı rüya tabirlerine göre ise, bu rüya, rüya sahibinin günahlarından arınarak rahat bir yaşam süreceğine işaret eder.

Rüyada Hastane Odası Görmek

Rüyada hastane odası görmek, rüya sahibinin çok zor bir süreçten geçeceği anlamına gelir. Bu rüyanın bir başka tanımı ise, bunamaktır. Rüya sahibi ya da çevresindeki bir başka kişide bunaklık sorunu ortaya çıkabilir.

Rüyada Hastane Koridoru Görmek

Rüyada hastane koridoru görmek, rüya sahibinin hayatında önemli değişiklikler yapmak isteyeceğine işaret eder. Bu rüya, rüya sahibinin çevresindeki kişilerden sevgi ve saygı göreceğine delalet ediyor. Bu rüya, sevdiğiniz birinin hastalık haberini alarak sıkıntılı bir süreç yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada Hastane Aramak

Rüyada hastane aramak, üzüntülü bir haber alacağınıza delalet eder. Bu rüya, genellikle iyi bir şekilde yorumlanmaz. Rüyada hastaneyi aramak, şehit olmak anlamına da gelir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Rüyamda kendimi hastanede gördüm. Hemşireler ve doktorlar başımda toplanmış kurtar artık kendini diye sürekli eğilip kulağıma fısıldadılar. O sıra başhekim geldi ve doğruya yönelirse kurtulur diye bağırdı. Biraz kan vardı. Hemşirenin biri insan dışı bir varlık gibiydi ve aşırı çirkindi. Hastanede uzun bir süre kalmışım ve o çirkin kadın durmadan alaycı bir şekilde gülüyordu.
    Hastane odasında ise bilmediğim ancak temiz bir insan olduğunu anladığım birisi namaz kılıyordu. Namazı kılarken ıslarla o an için baktığım yere geçiyordu. Onun namazından sonra bir nur çıkıyor ve o an için ağrılarım hafifliyordu.
    Namaz kılan adam hastanede ziyaretime gelenlere benim duyamadığım bir şeyler söylüyor ve tebessüm ediyorlardı. Ziyaretime gelip onu dinleyenler ise kafalarını sallıyorlardı o kişinin dediklerine göre. Bu ne anlama gelir acaba? Bir yandan iyi bir rüyaya benzerken diğer yandan başhekim bağırması ve o insan dışı varlığa benzeyen çirkin kadının olması biraz ürkütücü idi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu