Yurtdışında çalışmak

Rüyada ölmüş ninesini görmek

Rüyada ölenlerden herhangi birinin görülmesi, kişinin içerisinde bulunduğu duruma ve gördüğü kişiye özel olarak yorumlanır. Rüyada ölmüş ninesini görmek ise, kişinin hayrına yorumlanan rüyalar arasındadır. Ancak ninesinin rüyasında ona mesaj vermeye çalışması, verilmek istenen mesaja göre yorumlanmalıdır.

Rüyada ölmüş ninesini görmek ne anlama gelir?

Ölmüş nineniz rüyasında sizden kendisine veya bir yoksul ya da düşküne yardım istiyorsa, mutlaka onun için bol dua edilmeli ve hayırlar yapılarak ruhu rahatlatılmalıdır. Rüya sözlüğü yorumcuları için ninenin bu beklentisi, adına hayır yapılmasına işaret olarak yorumlanır.

Ölen ninenin rüyada suratını asık görmek, kendisi için yeterince dua yapılmadığına yorumlanır. Bu nedenle yine onun için dua etmek en hayırlı olan şeylerden biridir. Eğer ki sizin bir ikramınızı almadığını gördüyseniz, ticaretinizde sıkıntı yaşamanız söz konusudur. Ürünlerinizin gerektiği kadar satılmaması ve nihayetinde maddi sıkıntılar yaşamanız olasıdır.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Ah ninem ah!
    Her kötü günümde bana destek veren ve üzülen, iyi günümde ise hiçbir beklentisi olmadan benimle sevinen garip ninem. Allah cümle geçmişlerimize rahmet eylesin.
    Varlıkları ile hayatımızda hep bir tebessüm bırakırlarken vefatları ile aslında bizden hayat tecrübemizi aldılar. Keşke daha uzun süre birlikte olabilseydik. Ancak hayatın kanını bu her gelen bir gün mutlak gidecektir.

  2. demek ki rüyasında ninesini gören tek ben değilmişim. Rahmetliyi aşırı çok severdim. Çok kızdırdığım zamanlar olsa da her zaman anaç yapısını torunlarına gösteren biriydi. Tüm ninesi vefat eden kişilere Allah’tan rahmet dilerim. Aslında ninelerimiz ve tüm yaşlılarımız, hayatımızın önemli mihenk taşlarıdır. Keşke kıymetlerini zamanında daha iyi bilebilseydik diyorum.

  3. Ninem 2015 yılında vefat etti. Arada tüm şirinliği ile rüyama geliyor. Bazen beni üzüp bazen sevindirse de ölmüş ninemi görmek ve hatırlamak beni mutlu ediyor. 🙁

  4. Rüyada ölen ninemi bana para verirken gördüm. Para verirken biraz kızar gibi ifadesi vardı. Parayı ihtiyacına harcaması için almak istemesem de kendisi ısrarla verdi ve bende gülümseyerek aldım. Hayır olur İnşallah

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu