Teknoloji

En İyi Ses Değiştirme Uygulamaları

En iyi ses değiştirme uygulamaları ile akıllı cep telefonunuzdan arama yaparken veya gelen çağrılar esnasında sesinizi değişebilir veya görüşmeye farklı efektler ekleyebilirsiniz. Kullanışlı yönleri ile de bu amaç doğrultusunda işinizi görebilecek bu uygulamalar, iOS ve Android uygulama mağazalarında kullanıma sunuluyorlar.

En İyi Ses Değiştirme Uygulamaları Neler?

Ücretsiz en iyi ses değiştirme uygulamaları listemizdeki yazılımların ücretli ve ücretsiz versiyonları bulunmaktadır. Ücretsiz sürümlerde daha çok reklam gösterimi olurken özelliklerde biraz daha kısıtlıdır. Ücretli versiyonlarda ise reklam gösterimi olmayıp, sunulan özelliklerde dolayısıyla bedava versiyonlara göre daha fazladır.

Minion Prank Call

Android mağazalarında Minion Prank Call ismi ile piyasada bulunan uygulama, iOS platformunda ise Funny Call adıyla mağazadaki yerini almaktadır. İki farklı yazılım gibi algılansa da iki yazılımında geliştiricisi aynıdır.

Ücretsiz olarak kullanmak istediğinizde reklam gösterimlerine maruz kalacağınızı belirtmek isteriz. Reklam görmekten hoşlanmıyorsanız reklamsız kullanımlar için uygulamanın ücretli versiyonunu tercih edebilirsiniz. Ses değiştirme ve seslere efekt ekleme konusunda oldukça başarılı bir yazılım olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Giriş seviyesindeki telefon kullanıcıları dahi uygulamayı rahatlıkla kullanabilirler.

En İyi Ses Değiştirme Uygulamaları
En İyi Ses Değiştirme Uygulamaları

Voice Changer With Effects

Birçok özelliği bir arada sunan Voice Changer With Effects, maalesef ki arama sırasında ses değiştirme özelliği sunmamaktadır. Sadece dışarıdan gelen aramalar için ses değiştirme özelliği arıyorsanız, en iyi ses değiştirme uygulamaları arasındaki bu yazılımı tavsiye edebiliriz.

Konuşma sırasında 40’tan fazla ses ekleme özelliği bulunan yazılım, farklı ses efektleri ile eğlenceli bir kullanım sunmaktadır. Kullanımı oldukça basit olan Voice Changer With Effects, özellikle robotik ses efektleri ile dikkat çekmektedir.

Call Voice Changer Allogag

Çağrılardan hemen önce ekranda gözüken uygulama simgesine tıkladığınızda, ses değiştirme özelliğini aktif edebilirsiniz. Ayrıca konuşma sırasında arka planda hayvan sesleri başta olmak üzere, farklı birçok sesi ekleyebilirsiniz.

Son derece kullanışlı yapısıyla en iyi ses değiştirme uygulamaları arasındaki Call Voice Changer Allogag, konuşma sırasında 1 dakika ses değiştirme özelliğine sahiptir. Yani 1 dakikadan daha uzun süreli konuşmalar için bunun uygun olmayacağını belirtmek gerekir.

Daha uzun süreli kullanım istiyorsanız ya bu uygulamanın ücretli sürümünü almalısınız ya da farklı bir ücretsiz uygulamayı tercih etmelisiniz.

Call Voice Changer

Son derece kullanışlı yapısıyla dikkat çeken Call Voice Changer, gelişmiş özellikleri ile de göz dolduran en iyi ses değiştirme uygulamaları arasındadır. Hayvan seslerinin yanı sıra farklı ses efektleri de sunan program, ayrıca çağrı öncesi ses değiştirme özelliğinin aktif olmasını da sağlıyor.

Ücretli sürümünü reklamsız ve daha geniş özellik ile kullanabileceğiniz uygulama, ücretsiz sürümünde ise reklam gösterimi ile kullanılabilmektedir.

FullCall

Uygulama sadece ses değiştirmekle kalmayıp, aynı zamanda ses değiştirilerek yapılan konuşmaların kaydını da tutmaktadır. Çağrıdan önce uygulamayı aktif ederek, rahatlıkla sesinizi değiştirebilirsiniz.

Elektrikli araç sektöründe iş fikirleri

Ağırlık Egzersizleri Yapmanın Faydaları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu