Para Kazanma
Trend

Link Kısaltarak Para Kazanma

Link Kısaltarak Para Kazanma ; Günümüzde para kazanmanın farklı alternatifleri mevcuttur. Bu alternatiflerden birisi ise link kısaltarak para kazanmaktır.

Link Kısaltarak Para Kazanma

Link Kısaltarak Para Kazanma ; Günümüzde para kazanmanın farklı alternatifleri mevcuttur. Bu alternatiflerden birisi ise link kısaltarak para kazanmaktır.

Link kısalt para kazan ibaresi teknolojinin gelişmesi ile bağlantılı olarak sıklıkla duyulmaktadır. Bunun için öncelikle link nedir sorusunun cevabını öğrenmek gerekmektedir. Link, web sitesi girilmesi için adres çubuğuna yazılması gereken adres olarak tanımlanabilir.

Kısaltma linki ise twitter gibi bazı sitelerde karakter limiti nedeniyle sorun yaşanmaktadır. Bu sorunun yaşanmaması için linklerin kısaltılması anlamına gelmektedir.

Peki link kısaltarak para kazanmak nasıl gerçekleşmektedir? Uzun linkler siteler üzerinde kısaltılarak para kazanılmaktadır. Kısaltılmış olan linkler reklamlı geçişlerden oluşmaktadır. Linke tıklandığı zaman bu aşamaları atlayan kişi reklam görmektedir. Bu reklam kazançlarının bir miktarı link sahibine para olarak dönüşü olmaktadır.

Link Kısaltma Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Link kısaltma konusunda dikkat edilmesi gereken bazı noktalar mevcuttur. Bu noktalar ise şu şekilde belirtilebilir:

 • Kısaltılmış olan linki dikkat çekici hale getirmek gerekmektedir. Böylece insanların merak uyanmış olacaktır.
 • Birçok kişinin aradığı ve bulmakta zorlandığı linkler mevcuttur. Kişiler bu linkleri bulup kısaltır ve reklam seviyesini en yüksek yaparsa, mecburen tıklanacağı için iyi bir gelir elde edilebilir.
 • Kişiler VPN kullanarak kendi oluşturdukları linklere tıklayıp gelir elde etmeyi amaçlamaktadır. Bu durum tespit edilirse kişiler sistemden uzaklaştırılmaktadır.
 • Gündemde olan konuların takibinin yapılmasına özen gösterilmelidir.
 • Kısaltılmış olan link, bit.ly gibi sitelerden tekrar kısaltılmalıdır. Bu sayede insanlar reklamsız link olduğunu düşünüp tekrar tıklayacak ve kazanç seviyesi artış gösterecektir.
 • Bu işi yapmak isteyen kişiler dolar bazlı çalışan siteleri tercih ederse kazançları daha fazla artış gösterecektir.

Link Kısaltma Nasıl Para Kazandırmaktadır?

Link kısaltma nasıl para kazandırmaktadır sorusunun cevabı pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. Kısaltılmış olan linke tıklandığı zaman para kazandıran site açılması gereken sayfaya yönlendirecektir.

Bu durum gerçekleşmeden önce kısa süreli reklam geçecektir. Bu reklam ile hem site hem de link kısaltması yapan kişiler kazanç elde edecektir.

Link Kısaltarak Para Kazanma
Link Kısaltarak Para Kazanma

Link Kısaltma Aşamaları Nelerdir?

Link kısaltma aşamaları sanıldığı gibi zor veya karışık değildir. Peki bu aşamalar nelerdir? Sırasıyla takip edilmesi gereken aşamalar şu şekildedir:

 • Adres çubuğunda yer alan link kopyalanır ve kısaltılmak istenen link kısmına yapıştırılır. Sonrasında URL oluştur sekmesine tıklanmalıdır.
 • URL oluşturulduktan sonra çıkan sayfada beliren link kısaltılmış link halidir. 5 saniye gösterilen reklamlardan sonra ise sayfaya yönlendirme yapılacaktır.

Link Kısaltarak Para Kazandıran Siteler Nelerdir?

Link kısaltarak para kazandıran bazı siteler mevcuttur. Bu siteleri tercih eden kişiler güzel kazançlar elde edebilir. Bu siteler ise şu şekilde belirtilebilir:

 1. link

Yaklaşık 4 senedir hizmet veren sitenin kullanımı Türkçe olup, en düşük kazanç olarak 30 TL’ye ulaşıldığında para alımı gerçekleşebilmektedir. Ayrıca havale veya paypal gibi farklı alternatifler ile kazanılan parayı almak mümkündür. 1000 tıklamaya 16-20 TL arası gibi bir para veren site, piyasanın üzerinde bir ödeme vermektedir.

 1. Pubiza

Geçmiş zamanda Link.tl olarak var olan site şimdi ise pubiza olarak yoluna devam etmektedir. Davet edilen kişilerden kazancın yüzde onu kadar ekstra komisyon kazanılmaktadır. En çok tercih edilen siteler arasında yer almaktadır. 1000 tıklamaya 15-20 TL arası bir kazanç sağlanabilmektedir.

 1. ly

Link kısaltarak kazanç sağlanan bir diğer site adf.ly sitesi olup, yabancı bir site olduğu için dolar bazlı kazanç sağlanmaktadır. Siteye üye olup, link kısaltma işlemi gerçekleştirdikten sonra o link kullanılabilmektedir. 1000 tıklanma için 2-14 dolar arası kazanç elde edilebilir.

 1. tl

En çok kullanılan link kısaltma sitelerinden birisi de pnd.tl sitesidir. Son derece güvenli bir ödeme sistemine sahip olan sitede 1000 TL tıklama için 20-25 TL arası bir ödeme alınmaktadır. Bu da oldukça iyi bir rakamdır. Üstelik ayın 1-11 gibi belirli günlerinde ödeme alınmaktadır. Tercih edilmesi gereken en iyi sitelerdendir.

İnternetten kısaltılabilecek çok fazla link mevcuttur. Maç siteleri, müzikler, canlı yayınlar ve bunlar gibi pek çok link. Bu linkler özellikle sosyal medyalarda kullanılabilmekle birlikte kişiler kendi oluşturdukları web sitelerinde de paylaşabilir. Ayrıca link kısaltma siteleri ile pasif kazanç elde etmenin mümkün olduğu da unutulmamalıdır.

Bekçi Nasıl Olunur Bekçi Maaşları Ne Kadar

Hasta Bezi Yardımı Almak

3600 Ek Gösterge Nedir

 

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu