İş Fikirleri

Binance Referans Kodu Ne İşe Yarar?

Binance referans kodu, son dönemlerde revaçta olması ile birlikte ne işe yaradığı da merak konusudur. Alım ve satımlarda düşük komisyon ödemek isteyenlerin doldurması gerekmektedir. Binance referans kodu sorusu ile ilgili olarak kripto para ticareti için Binance borsasına kayıt olunması için ana ara yüze girmeniz gerektiği söylenebilir.

Binance Exchange’e kaydolurken kullanıcı adınız, şifreniz ve referans kodunuz gibi bilgileri girdikten sonra kimliğinizi doğrulayacaksınız. Alım satım yaparken önerilen referans kodu veya kimliği, düşük komisyonlara izin verir. Ancak Binance hesabı açarken referans kodu yazılmazsa geri dönüşü yoktur.

%20 Komisyon İndirimli Binance Referans Kodu

Binance’in mobil uygulamasından üye olacaksanız eğer referans kimliği alanına C15HJGN1 bu kodu girerek en yüksek komisyon indiriminden yararlanabilirsiniz.

Direkt bağlantıya tıklayarak üye olmak istiyorsanız da https://accounts.binance.com/tr/register?ref=C15HJGN1 bu linki ziyaret edebilirsiniz. Linke tıkladıktan sonra referans kimliği alanında “komisyon indirimi oranınız %20” ibaresini mutlaka görün.

Kripto para satın almak için komisyonlar olacak ve ömür boyu yapılan tüm işlemlerde ödenen komisyonlar, referans linki ile kayıt olurken alınan komisyonlardan %20 daha az olacaktır. Örneğin Binance borsasına 200.000 liraya girmek isteyen biri yaklaşık 150 lira komisyon ödeyecek ve 120 lira indirim kodu ödeyecek.

Bir kerelik miktar çok büyük görünmese de, düzenli ticaret yapan kişiler için komisyon tasarrufu sağlayabilir. En yüksek komisyon indirimini sunan kodu Binance referans kodu bağlantısını ziyaret ederek bulabilirsiniz.

Binance İndirim Kodu Oranı

Yönlendirme kodlarına Binance daveti yoluyla erişilebilir. Referans kodu %20’den fazladır. %5, %10, %15, %20 kodları vardır. Elde tutulan indirim miktarı daha yüksek olabilir. Üye olduktan sonra hesapta BNB (Binance) para birimi varsa indirim tutarı %45 gibi oldukça yüksek rakamlara ulaşabilmektedir.

Binance İndirim Kodu Oluşturmak

Kripto yatırımcısı Binance borsasındaki kaydını tamamladığında referans etkinleştirilebilir. Bu sayede kendi indirim kodunuzu oluşturabilirsiniz. Binance indirim kodunu oluşturduktan sonra kişiler belirli bağlantılar aracılığıyla arkadaşlarını davet etme imkanına sahip oluyor. Bu işlemlerden sonra kolaylıkla indirim kodları oluşturulabilir.

Binance referans kodu sorusunda belirli kriterler söz konusudur. Ömür boyu indirim kodunun indirim tutarını ihtiyaçlarınıza göre seçebilirsiniz. Ardından açılan ekranda “Şimdi Davet Et” seçeneği seçilmelidir.

Hesapta kripto para borsası yani Binance Coin için 500 BNB varsa bu durumda %20 indirim gerçekleştirilebilir. 500 BNB’den az ise %10 civarında bir indirim söz konusu olabilir. Bu nedenle hesapta küçük bir miktar BNB bile tutulmalıdır.
Referans Kimliği Hakkında Önemli Bilgiler
Öncelikle üye olduğunuzda size %20 indirim sağlayan bir kod girmelisiniz. Kimlik doğrulamanızı zaten tamamladıysanız, gelecekte referans kodunu giremeyeceksiniz. Sertifikasyon tamamlanmadıysa referans kodunu daha sonra ekleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu