Aşk ve İlişkiler

Bir erkeğin unutulmaz kadını nasıl olursunuz?

Başlık oldukça ilgi çekici geldi değil mi? Bugünkü konumuzda, sizlere kadınların erkeklere karşı işine yarayacağı unutulmazlıktan bahsetmek istiyoruz. Unutulmaz kadın kimdir? Bir erkeğin unutulmaz kadını nasıl olursunuz? Bunun bir formülü var mı? 

Bir erkeğin unutulmaz kadını olmak

Tanımını yapacak olursak; unutulmaz olmanın formülünü bularak, erkeğin aklında nasıl kalacağının matematiğini iyi yapan kadına ‘unutulmaz kadın’ diyebiliriz. Bol tartışmalı diyalogların geçtiği kadın-erkek ilişkilerinde, iki tarafın da kendine göre istek ve beklentileri vardır. Bu istekler kimi zaman çakışsa da, ortak oldukları bir arzu vardır: “Unutulmayan olmak.”

Kimdir bu unutulmaz kadınlar? Pek tabi genel geçerlik üzerinden ve araştırmalar sonucu ortaya çıkan neticelerden bahsedeceğiz

  • Vazgeçilmez kadın olmaktan çok daha farklı olan unutulmayan kadınlar, bir erkeğin hayatından gittikten sonra da var olur. Erkeğin aklında kalma ve sürekli kadını düşünme hali, unutulmazlığın başlangıcını oluşturur.
  • Erkeğin unutulmaz olarak gördüğü bir kadınla ilgili düşünceleri; kadınla ilgili kötü yorum yapmayarak, kaybetmiş, hatta yenilmiş duygularla baş başa kalarak ortaya çıkar. Unutulmaz kadın, erkeğe suçluluk duygularını vermenin yanında; ilişkideki kötü adam rolünü de verir.

  • Bir erkeğin unutulmaz kadını olmak ve hafızada yer edinebilmek için öncelikle yaşanan ilişkiyi mükemmel denecek raddeye çıkarmak gerekir. Çünkü güzel giden bir ilişki, size birlikte olduğunuz dönem boyunca mutluluk vereceği gibi; aynı zamanda iç rahatlığı da sağlayarak vicdani dinginlik kazandıracaktır.
  • Birlikte olduğunuz kişi ile sıradan bir gün yerine, kaliteli bir gün geçirmeye özen gösterin. Kaliteli zaman kavramı birçok kişinin beklenti ve isteklerine göre değişkenlik ortaya koyar. Ancak şu bir gerçek ki, iyi zaman geçirmek için karşıdan beklentiye girmek yerine, sizin de ortaya kendinizi koyacak fikirlerinizin olması gerekir.
  • Sürekli aynı aktivite, benzer buluşmaların tekrarı durumları, kaliteli zaman geçirmenin dışında kaldığı gibi; anı biriktirme konusunda da sınıfta kalır. Bu durumda yapılması gereken şey, çeşitlilik yaratarak heyecan duygusunu baskın kılmak olacaktır.

  • Unutulmaz kadın olmak konusunda ayrıcalık kazandıran bir diğer unsur, ilklere imza atmaktır. Bunun için erkeğin hayatını, düşüncelerini ve hayat felsefesini iyi analiz ederek doğru sonuçlar elde edebilirsiniz. Yapılan araştırmalara göre; adrenalin duygusunun arttığı dönemler, çiftleri birbirine yakınlaştırarak ilgiyi canlı tutmalarına olanak sağlıyor.
  • İlişkideki unutulmaz kadın olma halinin belki de en önemli maddesi; karşındakini olduğu gibi kabul etmek ve onu kendi gibi olması konusunda rahat hissettirmektir. Erkeği rol yapmak zorunda bırakmamak, unutulmaz kadın olma çizgisinde sizlere bir artı daha sağlar.

Son olarak bahsedebiliriz ki; çabuk tavlanarak elde edilmek, erkek açısından çok da cazip gelmeyeceği için biraz geride durabilmek, size istediğiniz unutulmazlığı yaratacaktır. Sürekli sizden isteneni ve bekleneni yapmaya çalışarak ‘cepte’ izlenimi yaratmayın. Kısaca bu durumu ‘ayna tutmak’ ya da ‘kısasa kısas’ mantığında düşünebilirsiniz.

Reklam İzleyerek Para Kazanma

Erken Doğum Nedir Neden Olur

 

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu