Aşk ve İlişkilerManşet

Erkeklerin Nazarında Gerçek Bir Kadın Nasıl Olur?

Erkeklerin Nazarında Gerçek Bir Kadın Nasıl Olur?

Günümüz dünyasının önemli gerçeği, yalnızca kendine güvenen ve başarılı insanların iyi yaşamasıdır. Bazı insanlar tüm bunların kalıtsal olduğunu, birinin zengin bir babası olduğunu, birinin annesi olduğunu, dolayısıyla zengin bir çocukluk, mükemmel bir yüksek öğrenim, gelecek vaat eden iş, kariyer vb. Aslında, genellikle bu nitelikler kazanılır. Yani aslında işin maddi boyutu ile gerçek bir kadın veya insan olduğunu düşünür.

Hepsi kişinin kendisine, özverisine ve bolluk içinde yaşama, neşe içinde yaşama ve daha fazla kadınlık hissine bağlıdır. Aksi halde maddiyatla gerçek bir kadın olabilmek mümkün değildir. Maddi kısmı sadece görselliğe hitap eder duygulara değil.

Erkeklere Göre Nasıl Gerçek Bir Kadın Olunur?

Asıl olarak, aynı şey kişisel yaşamdaki mutluluk için de geçerlidir: değerli, saygın ve yakışıklı bir adam, aile, itaatkâr ve başarılı çocuklar. Bütün bunlar, her kadının isteyeceği şeylerdir. Ancak unutulmamalı ki erkeklerin de bu tip beklentileri vardır. Gerçek bir hanımefendi olmak için erkeklerin beklediği bazı özellikler aşağıdaki gibidir.

Mutluluğu hayal etmeyen hiçbir kadın erkek yoktur. Ne yazık ki, çeşitli nedenlerden dolayı, herkes hayallerini gerçekleştirmeyi başaramaz ve çoğu zaman kadınlar bunun için sadece başkalarını değil, kendilerini de suçlar.

Kişisel yaşamlarının bir araya gelmediğine derinden inanıyorlar, çünkü sadece gerçek bir kadın prensi beyaz bir at üzerinde karşılayabilir, büyüleyebilir ve tutabilir. Ne kadar doğrudur bilinmiyor, ancak en ufak şüpheleri bir kez ve herkes için ortadan kaldırmak için kendiniz olun. Ayrıca bunun için özel bir çabaya gerek bulunmuyor. Sadece doğal yapınızı korumaya çalışmanız yeterli olacaktır.

Asil Ruh

Kadınlardaki asil ruh kimilerinde net olarak ortaya çıkarılmış olmasa da bunu ortaya koymak tamamen sizin elinizdedir. Kadını kadın yapan aslında temelde bu ruhtur. Doğallığınızı ve asil ruhunuzu ortaya koymanız, bir ilişkide erkeklerin beklentileri arasında yer alıyor.

Sadece gerçek bir kadın, ruhuna, isteklerine ve kendi arzularına dikkat ederse, her gün başkalarını şaşırtabilir ve büyüleyebilir.

Temiz Bakımlı Saçlar ve Doğru Giyim

Şaşırtıcı bir gerçek ama yıllardır değişmiyor. Erkekler kadınların ayakkabılarının temiz olmasına çok önem veriyor. Aslında bu durum kadınlar için de geçerli değil mi? Kadın dediğin giyim kuşam konusunda Sadece sezgiye güvenecek. Temiz ayakkabılar varlığının ve vücudun temizliğinin hatırlatır.

Görünüm her zaman bir kişinin iç dünyasını, karakterini ve ruh halini yansıtır. Bir elbise giyip gerçek bir hanımefendiye dönüşemezsiniz. Belirli kıyafetleri tercih etmek için sayısız ipucu, yalnızca dış bir görüntü oluşturmaya yardımcı olacaktır. Ancak iç uyum sağlamadan, olmadığınız birine dönüşemezsiniz. Ve rahatlık duygusu olmadan organik görünemezsiniz, tam tersine bilinçaltında içsel katılık ve kendinizden memnuniyetsizlik hissedeceksiniz. Bu asla gerçek bir kadının özelliği değil.

Bu nedenle, gardırobunuzu düzenlemek ve pantolon veya kot pantolonlardan kurtulmak için acele etmeyin. Tekrar çalışmak ve her şeyin sizin için tamamen tatmin edici olduğundan emin olmak daha iyidir. Değilse, satın almak istediklerinizin bir listesini yapın. Modası geçmiş görünen, ancak size yakışıp güzel göstermeye veya formda kalmaya devam eden bir şeyden asla vazgeçmeyin.

Kim bilir, belki de tek bir şey satın aldıktan sonra, geri kalanına karşı tutumunuzun nasıl değiştiğini fark ettiğinizde şaşıracaksınız.

Kendinize Olan Saygı ve Sevginiz

Gerçek bir kadının sırrı, görünüşünden ziyade kendine olan sevgi ve saygısında gizlidir. Kendini sevmeyen ve saygısı olmayan kişinin hiçbir tutumu da gerçek olamaz.

Kendinize olan sevgi ve saygınız içsel güç ve güzellikte yatar. Kendine olağanüstü güven, sevgi ve saygı, başkalarının olmasını istediği gibi değil, kişinin gerçek kişi olmasına izin verir.

Herkesi Memnun Etmeye Çalışmayan Kadınlar Seviliyor

Unutmayın, herkesi aynı anda asla memnun edemezsiniz. Her zaman sizin için size uymayan bir imaja uymaya çalışırsanız mutlu yaşayamazsınız.

Belli bir davranış ya da görünüm tarzını empoze etmeye çalışan akrabaların, psikologların ya da medyanın isteklerini yerine getirmeye yetecek kadar vaktiniz yok. Çevrenizin mantıksız tavsiyelerini onları memnun etmek için dikkate almanız sonucunda hüsrana uğrayabilirsiniz.

Bağımsız Kadınlar Daha Öne Çıkıyor

Gerçek bir kadının vazgeçilmez nitelikleri bağımsızlıktır. Belirli bir durumda nasıl davranması gerektiğini sezgisel olarak hisseder. Gerçek bir kadın tamamen farklıdır.

Kültüründen uzak kalmadan belirli ölçüde bağımsız olan kadınlar, gerçekte kadın kimliğini keşfetmeyi daha kolay başarabilir. Kadın kendine güveniyle, kendi seçtiği kıyafet, ayakkabı veya saç stilinde kendinden emin ve doğal hissetmesinden gurur ve sevinciyle daha mutludur.

Kendine olan sevgisi sınırsızdır, çünkü onsuz kendi potansiyelini ortaya çıkarmanın, en iyi, kibar, adil ve merhametli olmanın asla mümkün olmayacağını anlar. Bu nedenle çevrenizi kırmadan ve toplum kurallarına uymak şartıyla biraz daha bağımsız davranmayı deneyin.

İç Güzelliğinizi Ortaya Çıkaran Kadınlar

Güzel ve çirkin kadın yoktur, kadın olarak tüm avantajları ve dezavantajları ile kendini bilenler ve buna cesareti olmayanlar vardır. Nedense çoğu güzel rolünün sadece evlenmek, çocuk sahibi olmak, olsa olsa mesleki faaliyetlerde bulunmak olduğunu düşünür. Aynı zamanda, bir nedenden dolayı, bu dünyayı daha parlak ve daha nazik hale getirebilecek iç güzelliklerini unuturlar. Bunları unutmak yapılacak büyük yanlışlar arasındadır.

Mutlu bir aile kurmak ve çocuk yetiştirmek gibi önemli hedeflerin yanı sıra, gerçek kadınlar bu dünyaya ruhunun güzelliğini ve merhametini vermelidir. Tabii ki, çok kibar erkekler var ve kadının iç güzelliğini çıkarmayı bilirler. Ama işi ona bırakmayın.

Doğallık

Günümüzde yapmacıktan birçok insan veya ürünle karşılaşabiliriz. Taklitler dünyasında güzel ve daha iyi görünmek için doğallıktan uzak kalmak, kendi güzelliklerinizi de bir kenara bırakmaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu