Erkek

Hangi erkekler daha çekicidir?

Bütün erkekler çekici olarak doğmazlar. Çekici olmak hem kadın hem de erkekler için aslında oldukça göreceli bir kavram ve kişiden kişiye değişebiliyor. Bazı kadınlar kendilerini güldüren erkekleri bazı kadınlar çok kaslı erkekleri bazıları ise melankolik erkekleri çekici bulabiliyor. Cinsel cazibe işin içine girdiğinde ise olaylar tamamen farklılaşabiliyor. Hangi erkekler daha çekicidir? Biz de bu sorunun cevaplarını merak ettik ve araştırdık.

Hangi erkekler daha çekicidir?

Gerçek şu ki, görünüş hem erkekler hem de kadınlar için önemli olsa da, konu bir eş bulmak olduğunda en önemli şey olmaktan çok uzaktır. Cinsel cazibe ise pek çok faktörün bir araya gelmesi ile oluşur. Ten kokunuzdan, kullandığınız parfüme, gülümsemenizden tavırlarınıza kadar uzanan bileşenlerden oluşan cinsel cazibe uzun süreli ilişkiler için de önem taşıyor. Kadınlarla yapılan bir çok anket ve araştırmanın sonuçlarına göre özellikle bazı faktörler erkekleri daha çekici hale getiriyor.

Onu Güldürün

Mizah anlayışına sahip bir erkek kadınlara çekici geliyor. Bu nedenle listemizin ilk maddesi olmayı hak ediyor. Araştırmalar mizah anlayışına sahip olan erkeklerin kadınlar tarafından çok beğenildiğini söylüyor. Kadınları güldürebiliyorsanız önemli bir özelliğe sahipsiniz demektir.

Güneş gözlüğü takın

Güneş gözlükleri erkekleri daha seksi yapar ve bunu destekleyecek bir çok anket sonucu mevcut. Kadınlar gözlüklerin arkasındaki adam hakkında daha fazla şey öğrenmek istiyorlar.

Kibar olmak çok önemli

Kibarlık, fedakarlık, çekicilik ve seksi olmak bağlamları arasındaki ilişkiyi çözümlemek için birçok çalışma yapılmış. Bu çalışmaların ortak sonucu çevresine hoşgörülü ve kibar davranan erkeklerin kadınlar gözünde güvenilir olduğu ve bu güvenin erkeği daha çekici gösterdiği yönünde. Öyle ya, özverili bir sevgiliyi kim beğenmez?

Parfüm Kullanın

Cinsel çekicilikte ten kokusu önem taşıyor ama genel anlamda çekicilik söz konusu olduğunda kadınlar tıraş losyonu veya kendine özgü parfüm kullanan erkekleri daha özgüvenli buluyor. Parfümüne güven duyan erkek kendisini daha özgüvenli hissediyor ve bunu karşı cinse daha fazla yansıtıyor. Bu özgüvende kadınlara çekici geliyor.

Yürüyüş şekliniz sizi ele veriyor

Kadınların detaylara ne kadar dikkat ettiği aslında bu maddede ortaya çıkıyor. Hiç aklınıza gelmeyebilir ama kadınlar erkeklerin yürüyüş şekillerine çok dikkat ediyorlar. Kendine güvenli bir şekilde yürüyen özellikle de yanında bir kadın varken ona ayak uyduran erkek, kadınlara çok çekici geliyor. Özellikle de yanındaki kadını koruyan bir şekilde sokakta yürüyen erkek kadınların favorisi oluyor.

Fit ve güçlü bir vücut kadınlara çekici geliyor

Kadınların geneli yapılı, uzun boylu ve güçlü erkekleri çekici buluyor. Kaslı erkekler kadınların favorisi ama hemen belirtelim kadınlar çok ağır antrenmanlar ile elde edilmiş fazla kasları çekici bulmuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu